kava apie

Paslaugų teikimo sąlygos naudojantis Kavos Broliai el. parduotuve ar ruošiant siuntos užsakymą Espresinėje.

Apmokėjimas

Kai perkate mūsų el. parduotuvėje, užsakius prekes ir suvedus kontaktinius duomenis, būsite nukreipti į PaySera el. bankininkystės puslapį, kur galėsite pasirinkti saugų ir sau patogų banko mokėjimą.

Už prekes taip pat galite atsiskaityti pagal iš anksto išrašytą sąskaitą faktūrą ir pervedę užsakymo sumą į mūsų įmonės sąskaitą. Užklausą ir rekvizitus siųsti espresine@kavosbroliai.lt

Jei prekes atsiimate patys Espresinėje, tuomet sumokėti galite grynais arba kortele vietoje.

Savo veikla stengiamės puoselėti sąmoningą vartojimą - renkamės ne komerciniuose ūkiuose augintas kavos pupeles prisidėdami prie sąžiningos ekonomikos skatinimo kavos auginimo rinkoje remiant smulkiuosius ūkius.

Pristatymas

Prekes Jūsų nurodytu adresu arba į pasirinktą siuntų terminalą ne ilgiau kaip per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo pristatys siuntų tarnyba arba įmonės atstovas.

Paštomatu užsisakyti galima tik tas prekes, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus. Siuntos pristatymo kaina Lietuvoje – 5 €.

Grąžinimas

Visas įsigytas prekes galima grąžinti per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei:

  • Prekė yra tvarkingoje, originalioje pakuotėje;
  • Prekės įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė;
  • Prekė nebuvo naudojama ar sugadinta;
  • Prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
  • Turite prekės įsigijimo dokumentą.

Jei prekės yra netinkamos kokybės dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės, prekes pakeisime arba grąžinsime už jas sumokėtus pinigus.