kava apie

Istorija ir filosofija

Kavos broliai savo geriausios kavos paieškas pradėjo skirtingu metu ir skirtingose vietose. Pasiraitoję rankoves įvairiuose Lietuvos kavos verslų srityse susibūrėme ir visą energiją nukreipėme unikalios kavos paieškoms ir jos skrudinimui, paremtu moksliniais tyrimais. Kasdieniu dialogu su mūsų partneriais siekiame atskleisti ir pristatyti visą skoninį ir kulinarinį kavos potencialą.

Savo veikla stengiamės puoselėti sąmoningą vartojimą - renkamės ne komerciniuose ūkiuose augintas kavos pupeles prisidėdami prie sąžiningos ekonomikos skatinimo kavos auginimo rinkoje remiant smulkiuosius ūkius.

Skrudinimas, tiekimas, konsultacijos

Skrudiname ne tik išskirtinę ir pačių išieškotą kavą iš įvarių pasaulio vietų, bet ir kuriame įvairius kavos produktus pagal užsakymą. Tiekiame produkciją įmonėms, užsiimančiomis bet kokia kavos veikla, taip pat įmonėms ar biurams, norintiems turėti išskirtinės kokybės kavą darbo aplinkoje. Rūpinamės visais su kavos ruošimo įranga susijusiais klausimais. Padedame tiek pradedančiajam verslui, tiek veikiančiam šioje srityje teikdami profesionalias konsultacijas visomis su kava susijusiomis temomis.

Espresinė

Ypatingos kavos baras, mūsų buitis ir #kavdienybè. Mus rasite Vytauto g. 35, Žvėryne.